Contact

RMC Achterhoek

Raadhuisstraat 2
7001 EW Doetinchem
info@lerenwerkt.nu
0314 - 37 73 77

Download Contactstrook

LerenWerkt | Algemeen

Roelie Buter-Procopiou
Teamleider RMC Achterhoek
T 06 22 92 85 54
E r.buter@lerenwerkt.nu

Jet Philipsen
Regionaal coördinator RMC
T 06 81 36 45 82
E j.philipsen@lerenwerkt.nu

Renske Seesink-Joling
Regionaal coördinator leerplicht
T 06 48 50 46 51
E r.seesinkjoling@lerenwerkt.nu

Lieselot Scholten
Dataspecialist
T 06 57 08 37 07
E l.scholten@lerenwerkt.nu

Nina Jansen Venneboer
Applicatiebeheerder/
administratief medewerker
T 06 22 83 45 54
E n.jansen-venneboer@lerenwerkt.nu

Sandra Burgerhout
Administratief medewerker
T 06 28 52 28 66
E s.burgerhout@lerenwerkt.nu

LerenWerkt | Projecten

Elise Smits
Jongerenconsulent Werk
T 06 30 65 88 35
E e.smits@lerenwerkt.nu

Askin Ozay
Jongerenconsulent ZEG Achterhoek
T 06 8 70 69 88
E a.ozay@lerenwerkt.nu

Wendela Leenheer
Jongerenconsulent ZEG Achterhoek
T 06 19 56 34 06
E w.leenheer@doetinchem.nl
www.zegachterhoek.nl

 

Leerplicht po/vo

Heleen Klein Breteler
Leerplichtambtenaar
T 06 18 99 98 97
E h.kleinbreteler@lerenwerkt.nu
Aalten

Chantal Baak
Leerplichtambtenaar
T 06 86 80 19 45 • 0545 250 250
E c.baak@gemeenteberkelland.nl
Berkelland

Suzan Wolterink
Leerplichtambtenaar
T 06 86 81 75 05 • 0545  250 250
E suzan.luttikhold@gemeenteberkelland.nl
Berkelland

Desiree Langelaar
Leerplichtambtenaar
T 0575 750 250
E d.langelaar@bronckhorst.nl
Bronckhorst

Janny Wijnbergen
Leerplichtambtenaar
T 0575 750 250
E j.wijnbergen@bronckhorst.nl
Bronckhorst

Lotte van der Laan
Leerplichtambtenaar
T 06 57 05 03 80
E lotte.van.der.laan@doesburg.nl
Doesburg

Judith ter Beek
Leerplichtambtenaar
T 06 12 07 11 80
E j.terbeek@lerenwerkt.nu
Doetinchem

Dorien Weijers
Leerplichtambtenaar
T 06 83 57 99 04
E d.weijers@lerenwerkt.nu
Doetinchem

Willem Bijkerk
Leerplichtambtenaar
T 0316 291 592
E w.bijkerk@montferland.info
Montferland

Monique Lenting
Leerplichtambtenaar
T 0316 291 596
E m.lenting@montferland.info
Montferland

Judith Spekschoor
Leerplichtambtenaar
T 06 43 15 26 57
E j.spekschoor@oostgelre.nl
Oost Gelre

Irma Driessen
Leerplichtambtenaar
T 06 14 63 74 43
E i.driessen@oude-ijsselstreek.nl
Oude IJsselstreek

Desirée Kelderman
Leerplichtambtenaar
T 06 13 96 67 90
E d.kelderman@oude-ijsselstreek.nl
Oude IJsselstreek

Stephanie te Brake
Leerplichtambtenaar
T 06 28 37 92 93 •  0543 543 543
E sbrake@winterswijk.nl
Winterswijk

Leerplicht mbo

Gerard Bollen
Leerplichtambtenaar
T 06 53 13 37 65
E g.bollen@lerenwerkt.nu
DoesburgMontferlandOost Gelre

Armein Broer van Dijk
Leerplichtambtenaar
T 06 43 15 24 95
E a.broervandijk@lerenwerkt.nu
BronckhorstDoetinchem

Rianne Hulshof
Leerplichtambtenaar
T 06 13 32 53 67
E r.hulshof@lerenwerkt.nu
AaltenBerkellandOude IJsselstreek
Winterswijk

RMC 18+ (verzuim en vsv)

Kevin Aalders
Verzuimconsulent 18+
T 06 34 34 16 11
E k.aalders@lerenwerkt.nu
AaltenBerkellandBronckhorst
Oost GelreWinterswijk

Annelies Engelberts
RMC-consulent
T 06 50 61 32 92
E a.engelberts@lerenwerkt.nu
Doesburg  • Montferland

Maaike Eijkelkamp
RMC-consulent
T 06 20 17 03 34
E m.eijkelkamp@lerenwerkt.nu
Aalten DoetinchemOude IJsselstreek

Demi Koenen
Verzuimconsulent 18+
T 06 42 11 23 51
E d.koenen@lerenwerkt.nu
Doesburg DoetinchemMontferland
Oude IJsselstreek

Thea Houwers
RMC-consulent
T 06 22 92 85 54
E t.houwers@lerenwerkt.nu
Berkelland • Oost GelreWinterswijk

Karin Wensink
RMC-consulent / Kwaliteitsmedewerker team LerenWerkt
T 06 13 34 45 93
E k.wensink@lerenwerkt.nu
BerkellandBronckhorst