Contact

RMC Achterhoek

Raadhuisstraat 2
7001 EW Doetinchem
info@lerenwerkt.nu
0314 - 37 73 77

Download Contactstrook

Anja Padberg
Teamleider RMC Achterhoek
a.padberg@lerenwerkt.nu
06 - 54 31 45 68

Elma Lensink
RMC-coördinator
e.lensink-wesselink@lerenwerkt.nu
06 - 57 08 09 47

Projecten

Karin Stemerdink
Accountmanager Jongeren
k.stemerdink@lerenwerkt.nu
06 - 38 31 67 62

Joyce te Poele
Accountmanager Jongeren
j.tepoele@lerenwerkt.nu
06 - 18 99 98 92

Kevin Aalders
RMC-consulent
k.aalders@lerenwerkt.nu
06 - 34 34 16 11

Wendela Leenheer
Jongerenconsulent ZEG Achterhoek
06 - 19 56 34 06
w.leenheer@doetinchem.nl
www.zegachterhoek.nl

Askin Ozay
Jongerenconsulent ZEG Achterhoek
06 -18 70 69 88
a.ozay@doetinchem.nl
www.zegachterhoek.nl

Gemeente Aalten

PO/VO leerlingen

Heleen Klein Breteler
Leerplichtambtenaar PO/VO
h.kleinbreteler@aalten.nl
06 - 18 99 98 97
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Rianne Hulshof
Leerplichtambtenaar MBO
r.hulshof@lerenwerkt.nu
06 - 13 32 53 67

MBO leerlingen > 18 jaar

Maaike Eijkelkamp
RMC-consulent
m.eijkelkamp@lerenwerkt.nu
06  - 20 17 03 34

Verzuim 18+

Kevin Aalders
RMC-consulent
k.aalders@lerenwerkt.nu
06 - 34 34 16  11

Gemeente Berkelland

PO/VO leerlingen

Chantal Baak
06 - 86 80 19 45
0545 - 250 250
c.baak@gemeenteberkelland.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Rianne Hulshof
Leerplichtambtenaar MBO
r.hulshof@lerenwerkt.nu
06 - 13 32 53 67

MBO leerlingen > 18 jaar

Thea Houwers
RMC-consulent
t.houwers@lerenwerkt.nu
06 - 229 285 54

Karin Wensink
RMC-consulent
k.wensink@lerenwerkt.nu
06 - 13 34 45 93

Verzuim 18+

Kevin Aalders
RMC-consulent
k.aalders@lerenwerkt.nu
06 - 34 34 16  11

Gemeente Oude IJsselstreek

PO/VO leerlingen

Desiree Kelderman
Leerplichtambtenaar PO/VO
0315 – 292 292
d.kelderman@oude-ijsselstreek.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Rianne Hulshof
Leerplichtambtenaar MBO
r.hulshof@lerenwerkt.nu
06 - 13 32 53 67

MBO leerlingen > 18 jaar

Maaike Eijkelkamp
RMC-consulent
m.eijkelkamp@lerenwerkt.nu
06  - 20 17 03 34

Verzuim 18+

Demi Koenen
RMC-consulent
d.koenen@lerenwerkt.nu
06 - 42 11 23 51

 

 Gemeente Oost Gelre

PO/VO leerlingen

Judith Spekschoor
Leerplichtambtenaar PO/VO
06 - 43 15 26 57
j.spekschoor@oostgelre.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Gerard Bollen
Leerplichtambtenaar MBO
g.bollen@lerenwerkt.nu
06 - 53 13 37 65

MBO leerlingen > 18 jaar

Thea Houwers
RMC-consulent
t.houwers@lerenwerkt.nu
06 - 22 92 85 54

Verzuim 18+

Kevin Aalders
RMC-consulent
k.aalders@lerenwerkt.nu
06 - 34 34 16  11

Gemeente Doesburg

PO/VO leerlingen

Lotte van der Laan
Leerplichtambtenaar PO/VO
Leerplicht@doesburg.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Gerard Bollen
Leerplichtambtenaar MBO
g.bollen@lerenwerkt.nu
06 - 53 13 37 65

MBO leerlingen > 18 jaar

Annelies Engelberts
RMC-consulent
a.engelberts@lerenwerkt.nu
06 - 50 61 32 92

Verzuim 18+

Demi Koenen
RMC-consulent
d.koenen@lerenwerkt.nu
06 - 42 11 23 51

Gemeente Bronckhorst

PO/VO leerlingen
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Armein Broer van Dijk
Leerplichtambtenaar MBO
a.vandijk@lerenwerkt.nu
06 - 43 15 24 95

MBO leerlingen > 18 jaar

Karin Wensink
RMC-consulent
k.wensink@lerenwerkt.nu
06 - 13 34 45 93

Verzuim 18+

Kevin Aalders
RMC-consulent
k.aalders@lerenwerkt.nu
06 - 34 34 16  11

 

Gemeente Doetinchem

PO/VO leerlingen

Judith ter Beek
Leerplichtambtenaar
0314 -  377 427

Dorien Weijers
Leerplichtambtenaar
0314 - 377 328

leerplicht@doetinchem.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Armein Broer van Dijk
Leerplichtambtenaar MBO
a.vandijk@lerenwerkt.nu
06 - 43 15 24 95

MBO leerlingen > 18 jaar

Demi Koenen
RMC-consulent
d.koenen@lerenwerkt.nu
06 - 42 11 23 51

Kevin Aalders
RMC-consulent
k.aalders@lerenwerkt.nu
06 - 34 34 16  11 

Maaike Eijkelkamp
RMC-consulent
m.eijkelkamp@lerenwerkt.nu
06  - 20 17 03 34

Verzuim 18+

Demi Koenen
RMC-consulent
d.koenen@lerenwerkt.nu
06 - 42 11 23 51

Gemeente Winterswijk

PO/VO leerlingen
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Rianne Hulshof
Leerplichtambtenaar MBO
r.hulshof@lerenwerkt.nu
06 - 13 32 53 67

MBO leerlingen > 18 jaar:

Thea Houwers
RMC-consulent
t.houwers@lerenwerkt.nu
06 - 22 92 85 54

Verzuim 18+

Kevin Aalders
RMC-consulent
k.aalders@lerenwerkt.nu
06 - 34 34 16  11

Gemeente Montferland

PO/VO leerlingen

Monique Lenting
Leerplichtambtenaar PO/VO
0316 - 291 391
m.lenting@montferland.info

Willem Bijkerk
Leerplichtambtenaar PO/VO
0316 - 291 391
w.bijkerk@montferland.info
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar

Gerard Bollen
Leerplichtambtenaar MBO
g.bollen@lerenwerkt.nu
06 - 53 13 37 65

MBO leerlingen > 18 jaar

Annelies Engelberts
RMC-consulent
a.engelberts@lerenwerkt.nu
06 - 50 61 32 92

Verzuim 18+

Demi Koenen
RMC-consulent
d.koenen@lerenwerkt.nu
06 - 42 11 23 51