Contact

RMC Achterhoek

Raadhuisstraat 2
7001 EW Doetinchem
info@lerenwerkt.nu
(0314) 37 73 77

Download Contactstrook

Anja Padberg
Teamleider RMC Achterhoek
a.padberg@lerenwerkt.nu

Elma Lensink
RMC-coördinator
e.lensink-wesselink@lerenwerkt.nu
(06) 570 809 47

Projecten

Maarten Smink
Accountmanager Jongeren / RMC-consulent
m.smink@lerenwerkt.nu
(06) 146 374 38

Karin Stemerdink
Accountmanager Jongeren
k.stemerdink@lerenwerkt.nu
(06) 383 167 62

 

Gemeente Aalten

PO/VO leerlingen:

Cindy Klein Leugemors
Leerplichtambtenaar PO/VO
c.kleinleugemors@aalten.nl

Chantal te Brömmelstroet
Leerplichtambtenaar PO/VO
c.tebrommelstroet@aalten.nl

Marco Grootkormelink
Leerplichtambtenaar PO/VO
m.grootkormelink@aalten.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Karin Wensink
Leerplichtambtenaar MBO
k.wensink@lerenwerkt.nu
06 - 13 34 45 93

MBO leerlingen > 18 jaar:

Maaike Eijkelkamp
RMC-consulent
m.eijkelkamp@lerenwerkt.nu
06  - 20 17 03 34

Gemeente Berkelland

PO/VO leerlingen:
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Karin Wensink
Leerplichtambtenaar MBO
k.wensink@lerenwerkt.nu
06 - 13 34 45 93

MBO leerlingen > 18 jaar:

Thea Houwers
RMC-consulent
t.houwers@lerenwerkt.nu
06 - 22 92 85 54

Gemeente Oude IJsselstreek

PO/VO leerlingen:

Desiree Kelderman
Leerplichtambtenaar PO/VO
0315 – 292 292
d.kelderman@oude-ijsselstreek.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Rianne Hulshof
Leerplichtambtenaar MBO
r.hulshof@lerenwerkt.nu
06 - 13 32 53 67

MBO leerlingen > 18 jaar:

Maaike Eijkelkamp
RMC-consulent
m.eijkelkamp@lerenwerkt.nu
06  - 20 17 03 34

 

Gemeente Oost Gelre

PO/VO leerlingen:

Bianca Poelhuis
Leerplichtambtenaar PO/VO
0544 - 393 209
b.poelhuis@oostgelre.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Karin Wensink
Leerplichtambtenaar MBO
k.wensink@lerenwerkt.nu
06 - 13 34 45 93

MBO leerlingen > 18 jaar:

Thea Houwers
RMC-consulent
t.houwers@lerenwerkt.nu
06 - 22 92 85 54

Gemeente Doesburg

PO/VO leerlingen:

Lotte van der Laan
Leerplichtambtenaar PO/VO
Leerplicht@doesburg.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Gerard Bollen
Leerplichtambtenaar MBO
g.bollen@lerenwerkt.nu
06 - 53 13 37 65

MBO leerlingen > 18 jaar:

Annelies Engelberts
RMC-consulent
a.engelberts@lerenwerkt.nu
06 - 50 61 32 92

Gemeente Bronckhorst

PO/VO leerlingen:
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Gerard Bollen
Leerplichtambtenaar MBO
g.bollen@lerenwerkt.nu
06 - 53 13 37 65

MBO leerlingen > 18 jaar:

Anke Willemsen
RMC-consulent
a.willemsen@lerenwerkt.nu
06 - 13 21 05 74

Gemeente Doetinchem

PO/VO leerlingen:

Judith ter Beek
Leerplichtambtenaar
0314 -  377 427

Dorien Weijers
Leerplichtambtenaar
0314 - 377 328

leerplicht@doetinchem.nl
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Rianne Hulshof
Leerplichtambtenaar MBO
r.hulshof@lerenwerkt.nu
06 - 13 32 53 67

MBO leerlingen > 18 jaar:

Anke Willemsen
RMC-consulent
a.willemsen@lerenwerkt.nu
06 - 13 21 05 74

Maaike Eijkelkamp
RMC-consulent
m.eijkelkamp@lerenwerkt.nu
06  - 20 17 03 34

Gemeente Winterswijk

PO/VO leerlingen:
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Karin Wensink
Leerplichtambtenaar MBO
k.wensink@lerenwerkt.nu
06 - 13 34 45 93

MBO leerlingen > 18 jaar:

Thea Houwers
RMC-consulent
t.houwers@lerenwerkt.nu
06 - 22 92 85 54

Gemeente Montferland

PO/VO leerlingen:

Monique Lenting
Leerplichtambtenaar PO/VO
0316 - 291 391
m.lenting@montferland.info

Willem Bijkerk
Leerplichtambtenaar PO/VO
0316 - 291 391
w.bijkerk@montferland.info
Zie website gemeente

MBO leerlingen < 18 jaar:

Gerard Bollen
Leerplichtambtenaar MBO
g.bollen@lerenwerkt.nu
06 - 53 13 37 65

MBO leerlingen > 18 jaar:

Annelies Engelberts
RMC-consulent
a.engelberts@lerenwerkt.nu
06 - 50 61 32 92

Op de hoogte blijven van leerplicht
& RMC in de Achterhoek?

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief